مهمان عزیز خوش آمدید
چهارشنبه 01 بهمن 1399
patch 6.1

 

VIP Users

Warrior : يكي از Class هايي كه قوي ترين نوع Armor رو داره . اين Class چون هم ميتونه Shiled بگيره و هم دوتا اسلحه One Handed تو هر دستش و هم يك Two Handed يكي از بهترين Dps هاي Mele و از اون مهم تر يكي از بهترين Tank هاست . این کلاس برای Dps دادن از Mana استفاده نمیکنه و بجای اون از Rage برای dps دادن استفاده میکنه.

Warrior دارای سه تا Stance مختلف هست که به ترتیب معرفی میکنم:

 Ability warrior offensivestance این Stance یه حالت نرمال داره و از Rage کم تر استفاده میکنه. 

 Ability racial avatar این Stance ،قدرت یا همون Attack Power شما رو خیلی نسبت به حالت اول زیاد میکنه و شما میتونید Attackهای سنگینی وارد کنید ولی در این Stance  مصرف Rage شما بیشتر میشه.

 Ability warrior defensivestance تو این Stance هم زیاد نیاز به توضیح نداره در این حالت Armor شما زیاد میشه و برای تانکی استفاده میشه.

ایتم های T6 بهترین نوع آیتم برای هیرو های lvl 70 هست،این ست 8 تیکه داره که اگه تعداد بشتری از تیکه ها رو بگیرید قوی تر میشید.

دو تا از هشت تا آیتم از bossهای Hyjal هست

Hand از  Azgalor 

Head از Archimonde

سه تا از هشت تا آیتم ازbossهای Black Temple

Shoulder از mother

Leg از illdan council

Chest از illidan

سه تا از هشت تا آیتم از Bossهای Sunwell Plateau

bracers از Kelecgos

belt از Brutallus

boots ازFelmyst

سلام امروز میخوام باگی رو یاد بدم که خیلی مفید هستش

شاید شما تا بحال از باکس های استفاده کردین که وقتی اونا رو باز میکنه یک سری چیز هایی داخلشون هست مثلا Smok flare یا Super mana potion ویا چیز های زیاده دیگه موضوع این جاست که شما فقط یه بار میتونید از محتوای این باکس ها استفاده کنید من این جا باگی رو به شما یاد میدم که تا بینهایت میتونید از اون باکس ها استفاده کنید.البته این رو هم بگم که این باگ فقط ماله باکس ها نیست بلکه شما میتونید از این باگ برای dischant آیتم ها هم استفاده کنید،مثلا یک آیتم بردارین و هزار بار Dischant کنید و مواد داخل اون رو بردارید.

من این آموزش رو به صورت تصویری قرار دادم که خیلی راحت یاد بگیرید شما میتونید فیلم این آموزش رو در ادمه مطلب دانلود کنید.

البته یه سری توضیحاتی هم بدم ،شما وقتی دارین آیتم ها رو از داخل باکس بر میدارید باید حداقل یک آیتم داخلش بزارید بمونه و باکس رو هم نبندید و بعدش logout کنید و دوباره login کنید وقتی امدید می بینید که باکس هست آیم هایی که هم برداشتید هست و دوباره میتونید ازش استفاده کنید.

برای logout کردن حتما یه ماکرو با این کد درست کنید که با فشار دادن اون logout بشین: camp/

حتما فیلم رو دانلود کنید و اگر سوالی داشتید بپرسید.

 

آموزش تلنت shaman spell

talent shaman